Loading...
2024-14
16:00
logoHatayspor
-
logoİstanbulspor
-
2024-14
13:30
logoPendikspor
-
logoBaşakşehir
-
2024-14
16:00
logoÇ. Rizespor
-
logoAntalyaspor
-
2024-14
19:00
logoKaragümrük
-
logoFenerbahçe
-
2024-14
16:00
logoŞanlıurfaspor
-
logoBandırmaspor
-
2024-14
13:30
logoTuzlaspor
-
logoGöztepe
-
2024-14
19:00
logoKocaelispor
-
logoGiresunspor
-
2024-14
15:00
logoDiyarbekirspor
-
logoB. Yeni Çarşı
-
2024-14
15:00
logoVanspor FK
-
logoAltınordu
-
2024-14
14:00
logo1461 Trabzon
-
logoBucaspor 1928
-
2024-14
15:00
logoKırklarelispor
-
logoSerik Bld
-
2024-14
15:00
logoZ. Kömürspor
-
logoAdıyaman FK
-
2024-14
15:00
logoKastamonuspor
-
logoAmed Sportif
-
2024-14
15:00
logoIğdır FK
-
logoBld Derince
-
2024-14
15:00
logoSomaspor
-
logoUşakspor
-
2024-14
15:00
logoFethiyespor
-
logoIsparta 32
-
2024-14
15:00
logoDenizlispor
-
logo68 Aksaray Bld
-
2024-14
15:00
logoİnegölspor
-
logoKaraman FK
-
2024-14
15:00
logo24 Erzincan
-
logoArnavutköy Bld
-
2024-14
15:00
logoAfyonspor
-
logoAnkara Demir
-
2024-14
16:00
logoLiverpool
-
logoC. Palace
-
2024-14
16:00
logoWest Ham
-
logoFulham
-
2024-14
18:30
logoArsenal
-
logoAston Villa
-
2024-14
16:30
logoDarmstadt 98
-
logoFreiburg
-
2024-14
18:30
logoB. Leverkusen
-
logoWerder Bremen
-
2024-14
17:15
logoGranada
-
logoAlaves
-
2024-14
19:30
logoAth. Bilbao
-
logoVillarreal
-
2024-14
22:00
logoReal Sociedad
-
logoAlmeria
-
2024-14
15:00
logoLas Palmas
-
logoSevilla
-
2024-14
13:30
logoNapoli
-
logoFrosinone
-
2024-14
16:00
logoSassuolo
-
logoMilan
-
2024-14
19:00
logoUdinese
-
logoRoma
-
2024-14
21:45
logoInter
-
logoCagliari
-
2024-14
21:45
logoLyon
-
logoBrest
-
2024-14
16:00
logoClermont
-
logoMontpellier
-
2024-14
14:00
logoLe Havre
-
logoNantes
-
2024-14
13:15
logoHeracles
-
logoHeerenveen
-
2024-14
15:30
logoF. Sittard
-
logoFeyenoord
-
2024-14
15:30
logoUtrecht
-
logoGo Ahead
-
2024-14
17:45
logoAjax
-
logoTwente
-
2024-14
21:00
logoNEC Nijmegen
-
logoPEC Zwolle
-

Voleybolda haftanın programı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Voleybolda haftanın programı

Voleybol Misli.com Sultanlar Ligi’nde 16. hafta, AXA Sigorta Efeler Ligi Metin Görgün Dönemi’nde da 17. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, Sultanlar Ligi’nde 16. hafta yarın oynanacak Sarıyer Belediyespor-Fenerbahçe Opet müsabakasıyla başlayacak.

Sultanlar Ligi’nde haftanın programı şu formda:

Cuma:

14.00 Sarıyer Belediyespor-Fenerbahçe Opet (Bahçeköy)

28 Ocak Cumartesi:

13.00 VakıfBank-İlbank (Vakıfbank)

14.00 Kuzeyboru-Türk Hava Yolları (Aksaray)

15.00 PTT-Sigorta Shop (TVF Başkent)

15.00 Aydın Büyükşehir Belediyespor-Çukurova Belediyesi Adana Demirspor (Mimar Sinan)

15.00 Nilüfer Belediyespor-Eczacıbaşı Dynavit (TVF Cengiz Göllü)

15.00 Galatasaray HDI Sigorta-Bolu Belediyespor (TVF Burhan Felek Vestel)

Efeler Ligi

29 Ocak Pazar:

13.00 Fenerbahçe HDI Sigorta-TÜRŞAD (TVF Burhan Felek Vestel)

13.00 Cizre Belediyespor- Develi Belediyespor (Şırnak)

15.00 Hekimoğlu Küresel Connect Travel BVİ-Tokat Belediyesi Plevne (Tokat)

16.00 Ziraat Bankkart-Spor Toto (TVF Başkent)

16.00 Manas Güç Hatay Büyükşehir Belediyespor-Arkas Spor (Hatay)

17.30 Altekma- Bursa Büyükşehir Belediyespor (İzmir)

30 Ocak Pazartesi:

15.00 Halkbank-Galatasaray HDI Sigorta (TVF Başkent)

Voleybolda haftanın programı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir