Suat Taştan son seyahatine uğurlandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Suat Taştan son seyahatine uğurlandı

Geçtiğimiz gün ömrünü kaybeden Beşiktaş Futbol Özkaynak Seviyei İdari Menajeri ve eski futbolcu Suat Taştan için Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda cenaze merasimi seviyelendi. Merasime Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, Beşiktaş Teknik Yöneticisi İstek Çalımbay, Beşiktaş Lider Adayı Hasan Arat ve idare konseyinin yanı sıra Beşiktaş alt yaş kümelerinden futbolcular ve antrenörler katıldı.

Haberin Devamı

Taştan, stadyumda yapılan merasim sonrası Zincirlikuyu Mezarlığı Camii’nde öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının akabinde Feriköy Mezarlığı’na defnedildi.

Ahmet Işık Çebi: “Çok nezih ve kibar insandı. Nezaketine hayrandım”

Seviyelenen merasimde Taştan’ın ailesine ve sevdiklerine sabır dileyen Lider Çebi, “Çok nezih ve kibar insandı. Nezaketine hayrandım. Hastalığının her periyodunda bile çalışmaktan geri kalmadı. O güzel bir Beşiktaşlıydı.

İyi bir atletti. Topluluğumuza misal olabilecek bu insanları sonsuzyete yolcu ettikten sonra topluluğumuzun istikbal kuşakleri ve çocuklarına düzgün anlatabilmek biz yaşayan Beşiktaşlıların vazifesi olması lazım. Evvel ailesine sabır diliyorum, tüm Beşiktaş topluluğuna sabır diliyorum. Işık içinde yatsın. Yeterli hatırlayalım, hatırladıkça da kendisine duamızı yapalım ve bu değerli insanları çocuklarımıza, istikbalte Beşiktaşlı doğacaklara daima anımsatalım. Anımsatacak seviyei ve tedbiri biz yöneticiler olarak taşıyalım ve devam ettirelim. Allah rahmet eylesin” diye konuştu.

Suat Taştan son seyahatine uğurlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spordan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!