Hatayspor’a gönül takviyesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatayspor’a gönül desteği

Futbolun Heyecanını Taşıyoruz’ diyerek, Fenerbahçe ve Galatasaray’la başlayan; Beşiktaş, Trabzonspor ve Anadolu kulüplerinin yanında Erkek Ulusal Futbol Grupları, eUlusal Ekip sponsorluğu ile devam eden dayanağına bir yenisini daha ekledi.

Aras Kargo, 6 Şubat’ta meydana gelen zelzelelerin akabinde Muhteşem Lig’den çekilmek durumunda kalan ve bu dönem ligde yine yerini alan Hatayspor’a, Trendyol Harika Lig 2023-2024 döneminde forma şort gerisi sponsoru oldu.

Aras Kargo muahedesinin alana dönmelerindeki damlalardan biri olduğunu söyleyen Hatayspor Lider Vekili Aydın Toksöz, “Bu muahede; Hatayspor’un alana dönebilmesinin damlalarından biriydi. Birkaç ay evvel alana çıkmamız neredeyse imkansızdı. Vefat eden futbolcular, iş arkadaşlarımız vardı ve yıkılan bir şehirdendik. Bu kentin içinde futbolu düşünmek uçuk bir fikirdi. Fakat tüm bu menfiluklara rağmen bizim yanımızda olan ve alana çıkmamızı sağlayan umut çiçeklerimiz de vardı. Başta bakanlığımız ve federasyonumuz olmak üzere; Aras Kargo ve yanımızda olan kurumlara teşekkür ederiz. Oynayacak ne alanımız ne futbolcumuz vardı. Elimizde yalnızca yürekli bir hocamız olan Volkan hocamızla birlikte neler yapabiliriz diye konuştuk. Yanımızda olan çok dostumuz olduğunu gördük. Bu doğrultuda; aldığımız takviyelerle devam edersek bir yola varabiliriz fikri ortaya çıktı. Altyapıdan arkadaşlarımızla birlikte kamplara başladık. Takımımızda yüksek sayılara alınan bir futbolcu yok. Dünyanın her yerinden neredeyse istekli olarak geldiler” sözlerini kullandı.

Utku Ayyarkın: “Hatayspor’un yanında olmayı kendimize vazife bildik”
Aras Kargo ile Hatayspor ortasında gerçekleşen muahedeye münasebetn konuşan Utku Ayyarkın, “Sporun birleştirici ve uygunlaştırıcı gücüne inanan bir marka olarak, farklı branşlarda Türk sporuna takviyemizi sürdürüyoruz. 6 Şubat’ta yaşanan felaket nedeniyle geçtiğimiz dönem ligden çekilmek durumunda kalan ve bu yıl ligde tekrar yerini alan, artık tüm Türkiye’nin ve tüm Arasların ikinci ekibi olan Hatayspor’un hem saha içinde hem saha dışında yanında olmayı kendimize vazife bildik. Bu değerli iş birliğinin yaşama geçmesini mümkün kılan Hatayspor ailesine teşekkür ediyorum. Aras Kargo olarak, bundan sonraki süreçte de Türk sporuna dayanaklarımızı farklı branşlarda da sürdüreceğiz” dedi.

Hatayspor’a gönül takviyesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Spordan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!