Loading...
2024-17
ERT
logoVanspor FK
-
logoAnkaraspor
-
2024-17
22:00
logoBayern München
-
logoArsenal
-
2024-17
22:00
logoMan City
-
logoReal Madrid
-

İsmail Kartal’dan Fenerbahçe için şampiyonluk iletisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İsmail Kartal’dan Fenerbahçe için şampiyonluk mesajı

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, Yüksek Divan Heyeti temmuz ayı toplantısında, 40. yıl üyelik plaketini lider Ali Koç’tan aldı. İsmail Kartal daha sonra açıklamalarda bulundu.

Sarı-lacivertli topluluk ile birinci tanıştığı günlerden bahseden İsmail Kartal “40 yıl çok çabuk geçti. Fenerbahçe’ye birinci imza attığım günü hatırlıyorum. Beni, Lefter babanın konutuna kaçırmışlardı. Lefter baba, bana öğütler verdi. Sonra Fenerbahçe’ye imza attım.” açıklamasını yaptı.

Konuşması sırasında gözleri dolan İsmail Kartal “Fenerbahçe olarak birlik olduğumuzda bütün dünyaya ileti verdik. Bizi bölemediler. Birlik olabildiğimizde neler yapabileceğimizi gösterdik. Şampiyonluk için gece gün çalışıyoruz. Bütün kupalara adayız. Birlik olalım. Küskünlükleri bırakalım ve birbirimize sarılalım. Fenerbahçe hepimizin. Çubukluyu giyen futbolcu, en yeterli futbolcudur. Çubukluyla alana çıkan kadro, en âlâ kadrodur.” iletisiyle sarı-lacivertli topluluğa ileti verdi.

İsmail Kartal’ın konuşmasının akabinde mikrofonu alan lider Ali Koç “Küçük bir ‘Kartal’ daha geliyor. İsmail Kartal’ın oğlu Samandıra’da staj yapıyor.” sözlerini kullandı.

İsmail Kartal’dan Fenerbahçe için şampiyonluk iletisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir