Loading...
2024-13
13:30
logoKasımpaşa
-
logoKonyaspor
-
2024-13
16:00
logoMKE Ankaragücü
-
logoGaziantep FK
-
2024-13
19:00
logoAdana Demir
-
logoKayserispor
-
2024-13
19:00
logoBeşiktaş
-
logoSamsunspor
-
2024-13
13:30
logoKeçiörengücü
-
logoGençlerbirliği
-
2024-13
16:00
logoBoluspor
-
logoÜmraniyespor
-
2024-13
19:00
logoAltay
-
logoÇorum FK
-
2024-13
15:00
logoKaracabey Bld
-
logoAnkaraspor
-
2024-13
15:00
logoYeni Mersin İY
-
logoNazilli Bld
-
2024-13
15:00
logoEsenler Erok
-
logoBursaspor
-
2024-13
15:00
logoSarıyer
-
logoDüzcespor
-
2024-13
15:00
logoMenemen FK
-
logoİskenderunspor
-
2024-13
14:30
logoNewcastle
-
logoTottenham
-
2024-13
17:00
logoBrentford
-
logoSheffield Utd
-
2024-13
17:00
logoBurnley
-
logoBrighton
-
2024-13
17:00
logoMan City
-
logoLuton Town
-
2024-13
17:00
logoNot. Forest
-
logoWolverhampton
-
2024-13
19:30
logoBournemouth
-
logoMan United
-
2024-13
14:30
logoLeeds United
-
logoBlackburn
-
2024-13
17:00
logoBirmingham
-
logoCoventry
-
2024-13
17:00
logoBristol City
-
logoHuddersfield
-
2024-13
17:00
logoHull City
-
logoQPR
-
2024-13
17:00
logoIpswich Town
-
logoMiddlesbrough
-
2024-13
17:00
logoMillwall
-
logoCardiff
-
2024-13
17:00
logoPreston
-
logoNorwich
-
2024-13
17:00
logoSheff Wed
-
logoStoke City
-
2024-13
17:00
logoSouthampton
-
logoWatford
-
2024-13
17:00
logoSwansea City
-
logoRotherham
-
2024-13
17:00
logoWest Bromwich
-
logoSunderland
-
2024-13
16:30
logoBayern München
-
logoKöln
-
2024-13
16:30
logoRB Leipzig
-
logoWolfsburg
-
2024-13
16:30
logoMainz 05
-
logoHoffenheim
-
2024-13
16:30
logoM'gladbach
-
logoB. Dortmund
-
2024-13
16:30
logoBochum
-
logoHeidenheim
-
2024-13
19:30
logoStuttgart
-
logoE. Frankfurt
-
2024-13
15:00
logoAtl. Madrid
-
logoGirona
-
2024-13
17:15
logoVallecano
-
logoGetafe
-
2024-13
19:30
logoMallorca
-
logoReal Madrid
-
2024-13
22:00
logoCadiz
-
logoBarcelona
-
2024-13
16:00
logoLecce
-
logoEmpoli
-
2024-13
19:00
logoTorino
-
logoJuventus
-
2024-13
21:45
logoBologna
-
logoMonza
-
2024-13
18:00
logoRC Strasbourg
-
logoReims
-
2024-13
22:00
logoRennes
-
logoToulouse
-
2024-13
17:30
logoPSV Eindhoven
-
logoVitesse
-
2024-13
19:45
logoAZ Alkmaar
-
logoRKC Waalwijk
-
2024-13
22:00
logoAlmere City
-
logoSp. Rotterdam
-

Futbolda, Milletlerarası 12 Yaş Altı İzmir Cup’ta kümeler aşikâr oldu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Futbolda, Memleketler arası 12 Yaş Altı İzmir Cup’ta kümeler belirli oldu

Altınordu Futbol Kulübünün 12 yaş altı gruplarının iştirakiyle 7-9 Nisan’da seviyeleyeceği Milletlerarası 12 Yaş Altı İzmir Cup’ta kümeler muhakkak oldu.

Altınordu Kulübünden yapılan açıklamada, 20 ülkeden 42’si yabancı 72 ekibin gayret edeceği tertibin Selçuk’taki İsmet Orhunbilge Tesisleri’nde gerçekleştirileceği belirtildi.

Küme kademesinde 8 kümede dokuzar grubun uğraş edeceği turnuvada, kümelerini birinci 4 sırada bitiren ekipler son 32 cinsinde çapraz eşleşme ile birbirlerine rakip olacak. Gruplar, son 32 çeşidinden saygınlıken tek maç eleme sistemine nazaran uğraş edecek.

12 Yaş Altı İzmir Cup 9 Nisan Pazar günkü final maçıyla tamamlanacak.

“Dünya İzmir’de buluşuyor” mottosuyla seviyelenecek turnuvaya İngiltere’den Manchester City, Leicester City, Chelsea, Almanya’dan Bayern Münih, Bayer Leverkusen, Schalke 04, Fransa’dan Marsilya, Paris Saint-Germain, İspanya’dan Atletico Bilbao, Valencia, İtalya’dan Parma ve Juventus üzere ekipler katılacak.

Organizasyonda kümeler şöyle:

A Kümesi: Fenerbahçe, Göztepe, Kayserispor, Sivasspor, 1. FSV Mainz 05 (Almanya), Hammarby (İsveç), Maccabi Petah Tikva (İsrail), Manchester City (İngiltere), Olimpik Marsilya (Fransa)

B Kümesi: Adana Demirspor, Antalyaspor, Bucaspor, Ümraniyespor, AZ Alkmaar (Hollanda), Bayern Münih (Almanya), Genk (Belçika), Leicester City (İngiltere), PAOK (Yunanistan)

C Kümesi: Alanyaspor, Altay, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Fatih Karagümrük, Beershoot VA (Belçika), Chelsea (İngiltere), Hertha Berlin (Almanya), Twente/Herakles (Hollanda), Valencia (İspanya)

D Kümesi: Altınordu, İstanbulspor, Konyaspor, Menemen FK, Athletic Bilbao (İspanya), Gornik Zabrze (Polonya), Hamburger SV (Almanya), Parma (İtalya), PSV Eindhoven (Hollanda)

E Kümesi: Başakşehir, Bursaspor, Manisa FK, Altınordu Selection, Ajax (Hollanda), Eintracht Frankfurt (Almanya), Porto (Portekiz), Crvena Zevezda (Sırbistan), Karabağ (Azerbaycan)

F Kümesi: Galatasaray, İzmirspor, Karşıyaka, Kasımpaşa, 1. FC Köln (Almanya), Partizan (Sırbistan), PFC Beroe Stara Zagora (Bulgaristan), Celta Vigo (İspanya), Benfica (Portekiz)

G Kümesi: MKE Ankaragücü, Bornova Belediyespor, Trabzonspor, Aspire Akademi (Katar), Bayer 04 Leverkusen (Almanya), Club Brugge (Belçika), Galaxy (Cenup Afrika Cumhuriyeti), NK Olimpia Ljubljana (Slovenya), Paris Saint-Germain (Fransa)

H Kümesi: Beşiktaş, Giresunspor, İzmir Amatör Şampiyon, Metz (Fransa), Schalke 04 (Almanya), Zenit (Rusya), Juventus (İtalya), KVC Westerlo (Belçika), Neftçi Bakü (Azerbaycan)

Futbolda, Milletlerarası 12 Yaş Altı İzmir Cup’ta kümeler aşikâr oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir