Loading...
2024-19
20:00
logoBeşiktaş
-
logoMKE Ankaragücü
-
2024-19
20:00
logoAltay
-
logoManisa FK
-
2024-19
21:30
logoE. Frankfurt
-
logoAugsburg
-
2024-19
22:00
logoAth. Bilbao
-
logoGranada
-
2024-19
19:30
logoGenoa
-
logoLazio
-
2024-19
21:45
logoCagliari
-
logoJuventus
-
2024-19
22:00
logoNice
-
logoLorient
-

Sahne Filenin Sultanları’nın! Milletler Ligi’nde 2. etap…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sahne Filenin Sultanları’nın! Milletler Ligi’nde 2. etap…

Olimpiyat elemeleri ve Avrupa Şampiyonası’nda uzunluk gösterecek Filenin Sultanları, yeni antrenör Daniele Santarelli’yle birinci kritik imtihanını Milletler Ligi’nde (VNL) veriyor. Türk vatandaşlığı alan ve bu dönem Ay Yıldızlı formayı girmeye hak kazanan Vargas’ın da gelişiyle takım tercihi büyük merak konusu olmüjde. Hakikaten, Antalya’nın mesken sahipliği yaptığı VNL 1. etabında Türkiye, Cenup Kore, Sırbistan, İtalya ve ABD üzere son yılların voleybolu domine eden ülkeleriyle karşılaştı. Eksik takımlı da olsalar, büyük resmi göstermese de bir fikir verme açısından mühimydi.

Vargas’ın katkısı büyük oldu!

Başantrenör Santarelli, geniş takımdan; Cansu Özbay, Elif Şahin (Pasör), Vargas, Ebrar Karakurt (Pasör Çaprazı), Hande Baladın, Birincinin Aydın, Derya Cebecioğlu, Saliha Şahin (Smaçör), Eda Fazilet, Zehra Güneş, Aslı Kalaç, Kübra Akmaş (Orta Oyuncu) ve Simge Aköz, Gizem Örge’yi (Libero) seçerek birinci etap maçlarında alana sürdü. En net görülen ise, pasör çaprazındaki ‘öncü’ alternatif Vargas’ın büyük katkı sağlayacağı ve skor gücünü artıracağı oldu. Milletler Ligi, yeni antrenörle nasıl bir yol izleyeceği merak edilen Filenin Sultanları için avantaj sağlayan bir süreç olacak.

Şimdi sıra Hong Kong’taki 2. etapta olacak. Birinci etabı nayenik başkan bitiren Polonya’nın da yer aldığı bu kısımda Türkiye, Polonya, Kanada, Dominik Cumhuriyeti ve Hollanda’yla karşılaşacak. Milletler Ligi’ndeki 5. maçımız, çarşamba günü sıfır çeken ekiplerden biri olan Hollanda olacak.

Sahne Filenin Sultanları’nın! Milletler Ligi’nde 2. etap…

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir